Možnosti dopravy a platby

Knihy Mira Veselého predávam na internete. Na tejto stránke sa dozviete podrobnosti o mne, predaji aj o možnostiach, ako nakupovať. Najskôr sa však v troch krátkych dúškoch textu trocha predstavím.

Volám sa Miro Veselý a už vyše 20 rokov sa zaoberám písaním. Venujem sa síce vážnejším témam, ale snažím sa písať ľahko. Ak sa podarí, tak možno aj zábavne. Myslím si, že najťažšie je napísať veci jednoducho. To je moja úloha ako autora. Prečo? Aby sa vám ľahko čítalo. Neverte mi len preto, že to tvrdím – overte si to. Väčšinu toho, čo som napísal si môžete pozrieť na mojich weboch zadarmo. Keď sa vám to zapáči, môžete si to kúpiť v knihe. Z nej sa to číta pohodlnejšie. No a knihu tiež môžete niekomu darovať.

Na Slovensku sa za bestseller považujú knihy, ktorých sa predalo viac, ako 5 tisíc kusov. To som už dávnejšie prekonal a ďakujem všetkým mojím čitateľom za dôveru. Najmä vám, čo ste mi napísali a podelili ste sa o svoje výsledky.

Na internete ma mnohí poznáte už od roku 1997 – vtedy som začínal s prvými stránkami. Medzi tým som písal pre viacero časopisov a vydal niekoľko kníh. Aktívne sa zapájam v rôznych diskusných skupinách. Už roky organizujem aj rôzne stretnutia, posedenia a aj výlety. Viete si overiť, kto som. Alebo sa pridajte. Bol som tučný a nie je ľahké zostať štíhlym. Podobné stretnutia preto mám rád. Motivujú aj mňa.

Toľko krátky text o mne. Ak si kúpite moju knihu, viete, kto ju napísal. A hlavne viete na koho sa môžete obrátiť, ak by ste potrebovali čokoľvek upresniť. Svoje knihy priebežne stále upravujem a vylepšujem aj vďaka vašim reakciám.

Teraz si povieme niečo o tom, ako si môžete knihy u mňa kúpiť a kedy vám prídu.

Knihy, ktoré ponúkam na predaj sú v sklade. Predávam dvoma spôsobmi.

  • Kniha Jedálniček na chudnutie sa odosiela zo skladu v Ivanke pri Dunaji.
  • Balík kníh posielam osobne. Každú knihu totiž najskôr podpíšem a vložím do balíčka aj drobný darček.

Zvyčajne sa knihy odosielajú okolo 13:00 hodiny v pracovných dňoch. Znamená to, že objednávka, ktorá to stihne do jednej odchádza ešte ten deň na poštu. Žiaľ, ak vykonáte objednávku po 13:00, zvyčajne to pôjde na poštu až ďalší deň.

Objednávku môžete vykonať elektronicky, alebo v prípade ťažkostí aj pomocou e-mailu, alebo telefonicky. Aktuálne kontaktné informácie sú na stránke kontakt.

Poštovné

  • Knihu Jedálniček na chudnutie vám prinesie kuriér DHL Parcel SK. V prípade, že vám nevyhovuje čas, kuriér si s vami môže dohodnúť iný čas doručenia. Tiež si môžete zásielku po dohode s kuriérom osobne prevziať na niektorej z výdajní. Zoznam výdajných miest DHL nájdete tu.
  • Balík kníh vám príde Slovenskou poštou na vašu adresu. Keďže ide o väčšiu zásielku, asi očakávajte, že dostanete len žltý lístok s oznámením.

Každá zásielka má svoje sledovacie číslo, v prípade problémov vieme zistiť, kde práve je.

Knihy posielam vždy na dobierku, zaplatiť teda môžete priamo kuriérovi. Väčšina kuriérov už dnes má možnosť prijímať peniaze aj prostredníctvom bankovej karty.

Momentálne zasielame všetky položky len na dobierku. Zaplatiť kuriérovi môžete v hotovosti, alebo platobnou kartou.

Samozrejmosťu je aj záruka – v obchodných podmienkach to mám rozpísané podrobnejšie. Avšak nemusíte sa prebíjať žiadnym reklamačným poriadkom. Sám cez internet nakupujem a tak viem, že občas človek kúpi niečo, čo vlastne nechce. Pri obchodnovaní na diaľku sa to stáva. Preto chcem, aby ste vedeli, že ak knihy budete chcieť vrátiť, tak mi bez akýchkoľvek formalít môžete napísať, alebo zavolať a obratom to vybavím.

Nuž a keďže na môj e-shop budete musieť napísať niekoľko údajov o sebe, chcem, aby ste vedeli toto: Eshop beží na zabezpečenom protokole SSL. Po slovensky to znamená, že to čo vy napíšete na svojej klávesnici príde až na eshop. Počas celej trasy budú dáta zašifrované a nemôže sa tak stať, že by niekto vami vložené údaje na ceste odpočúval, alebo pozmenil. Údaje na samotnom e-shope sú chránené heslami a šifrované. Spolupracujem len s overenými firmami. Všetci používame bezpečný protokol. Podrobne som to napísal v článku ochrana osobných údajov.

V Európskej únii platí legislatíva, ktorá chráni vás, ako zákazníkov, aj vaše záujmy. Tieto smernice a zákonné nariadenia dodržiavam podobne ako mnoho iných slovenských elektronických obchodov. Vďaka nim sa vieme ľahko dostať k tovaru a službám. Až potom si človek naplno uvedomí, že je dobré žiť v krajine, kde platia a dodržiavajú sa pravidlá.

Pokiaľ si odo mňa kúpite knihu, budem rád. Uznávam však, že nepredávam práve najlacnejšie. Pre tých, čo si moje knihy momentálne nemôžete dovoliť mám stručnú správu: väčšina toho, čo potrebujete vedieť je na mojich internetových stránkach k dispozícii zadarmo. Budem rád, ak vám tie texty prinesú osoh. Na to vznikli.

Ďakujem za dôveru