Všetky knihy spolu

Balík všetkých dostupných kníh Mira Veselého s podpisom. Ako darček dostanete originálne záložky do knihy.

Na sklade.
Odosielame každý pracovný deň o 13:00

48,70 

Nákupom kníh podporíte autora v ďalšej tvorbe.

Okrem aktuálnych kníh z ponuky v tomto balíku nájdete aj tituly, ktoré už samostatne nepredávam. Keďže ide o drahší balík, každú knihu pred odoslaním podpisujem. V balíku nájdete aj originálne záložky. To ako výraz poďakovania za dôveru a podporu.

V balíku nájdete týchto 6 kníh s podpisom:

V bubline internetu

ako sa na internete nenachytať do pascí a pascičiek manipulátorov a podrazákov

Jedálniček na chudnutie

tu je všetko čo treba vedieť o chudnutí a varení pohromade

Ako dosiahnuť úspech

tu sú princípy ako dosahovať v živote ciele tak, aby ste boli spokojní

Ako som schudol 35 kíl

môžete ju využiť ako motivačný darček pre svojich blízkych

Ako schudnúť rýchlo

môžete ju využiť ako motivačný darček pre svojich blízkych

Rýchlokurz chudnutia

môžete ju využiť ako motivačný darček pre svojich blízkych

Knihy Ako som schudol 35 kíl, Ako schudnúť rýchlo a Rýchlokurz chudnutia obsahujú podobné informácie, ako najnovšia verzia knihy Jedálniček na chudnutie. Preto odporúčam, aby ste ich niekomu darovali. Kniha Jedálniček na chudnutie je najnovšia. Je aj najpodrobnejšia. 

O jednotlivých knihách v balíku teraz podrobnejšie

V bubline internetu

207 strán. Najnovšia kniha, v ktorej sa venujem rizikám, ktoré prinášajú počítače. Ukážem vám v nej veľa manipulatívnych techník, ktorými nám špekulanti predávajú nezmyselné výrobky a aj myšlienky. Ukážem vám, ako sa IT firmy aktívne a cieľavedomo snažia vyvolať našu závislosť od ich infraštruktúry. Prečo to robia? Pretože na tom, že predajú našu pozornosť skvelo zarobia. Ak o tom viete, môžete sa podľa toho zariadiť. Zostať tovarom v ich továrni na peniaze, alebo svoju závislosť obmedziť. V knihe nájdete aj mnoho ukážok techník nátlakového predaja a mnohé myšlienkové pasce. Nech neskočíte na lep podvodníkom, šarlatánom a propagande.

Jedálniček na chudnutie

300 strán. Najnovšia kniha o chudnutí. Aj keď podľa názvu to rozvoniava kuchárskou knihou, v skutočnosti je receptom venovaná len menšia časť knihy. Prečo? Pretože sú celkom jednoduché a rýchle. Doba je rýchla. Kto by už chcel stále vyvárať a jesť? Azda tučkovia. My sa v tejto knihe zamerajme na príčiny obezity a spôsoby, ako sa jej zbaviť. Nájdete tu veľa psychologických trikov overených v praxi, ktoré vám pomôžu vydržať.

Ako dosiahnuť úspech

216 strán. Nenechajte sa odradiť názvom a naozaj dosť nešťastne zvolenou obálkou – toto nie je príručka pre rýchlokvasených miliardárov. Je to kniha o obyčajnom živote, ktorý by sme asi všetci chceli mať pekný. Naplnený príjemnými zážitkami, milými ľuďmi a spokojnosťou. Niečo také sa dosiahnuť dá, ale zvyčajne treba príležitosti hľadať a nie na ne čakať. Zvyčajne treba ísť tým smerom, ktorým chceme my a nie nechať sa ťahať do záujmov iných osôb. Nuž a neraz je hlavným problémom na scéne len nízke sebavedomie. V knihe sa venujem práve tomuto okruhu tém. Verím, že vás zmotivuje k tomu, ako si zlepšiť svoj život.

Ako som schudol 35 kíl

243 strán. V tejto knihe nájdete všetko, čo potrebujete vedieť o chudnutí. Tu nájdete mnoho dôvodov prečo sa oplatí chudnúť, ako cvičiť, ako sa zorientovať vo svete potravín. Väčšina informácií z tejto knihy je zapracovaná do knihy Jedálniček na chudnutie. 

Ako schudnúť rýchlo

112 strán. Kniha ktorá vás stručne a prehľadne zoznámi s postupom, ako sa chudnutie dá ešte viac urýchliť. Je vhodná pre netrpezlivých, ktorí chcú vidieť rýchle výsledky a nechcú pritom riskovať spomalenie metabolizmu.

Rýchlokurz chudnutia

80 strán. V tejto knihe sa za necelú hodinu čítania zoznámite s tým, ako sa dá schudnúť. Dostanete konkrétne úlohy na prvých 10 dní a po tomto čase už budete mať aj prvé výsledky. To vás asi začne motivovať k ďalšej práci na sebe.

Podpis s pečiatkou

Každú knihu osobne podpisujem ako výraz poďakovania za dôveru a nákup.

Originálna záložka do knihy

Navyše v balíčku dostanete aj jednu originálnu záložku do knihy. Je to originálna ručne maľovaná na akvarelovom papieri. Záložky maľuje Ľubka Balentová, ktorú poznáte aj z ilustrácií v knihách a na weboch Mira Veselého. Každá záložka je originálna a iná.

Ukážky takmer všetkých motívov záložiek, ktoré doteraz namaľovala a už sú odoslané v balíkoch nájdete u nej na blogu v článku, ktorý priebežne aktualizuje.

Akú záložku dostanete, keď si objednáte balík kníh? Neviem. Berte to, prosím, ako prekvapenie. Ak by ste však chceli namiesto prekvapenia predsa len nejaký konkrétny motív, napíšte mi. Zvyčajne sa to dá dohodnúť.

Okrem toho dostanete motivačnú záložku do knihy

Viacero čitateľov mi za tie roky už písalo. Jeden motív sa opakuje častejšie. Ak má chudnúci občan chuť maškrtiť, doma si zo žartu hovoria „a čo by ti na toto povedal Veselý?“. Ak už moje meno funguje ako strašiak pred slaninkou a koláčikmi, rozhodol som sa to využiť. Vyrobil som záložku, ktorá by vám mohla pripomínať váš zámer žiť zdravšie. V knihe ju môžete mať ako označenie miesta, kde práve čítate.

Iným príkladom využitia záložky je umiestnenie na chladničku.

Alebo na skrinku s mašktami.

Budem rád, ak vám tento balík pomôže nielen v úspešnom chudnutí.

Ďalšie informácie

Kniha 1

Jedálniček na chudnutie, 2. vydanie
S podpisom autora

Kniha 2

V bubline internetu, 1. vydanie
S podpisom autora

Kniha 3

Ako dosiahnuť úspech, 2. vydanie
S podpisom autora

Kniha 4

Ako schudnúť rýchlo, 1. vydanie
S podpisom autora

Kniha 5

Ako som schudol 35 kíl, 4 vydanie
S podpisom autora

Kniha 6

Rýchlokurz chudnutia, 2. vydanie
S podpisom autora

Záložka do knihy

Akvarelová záložka do knihy, originálna ručná práca.
Maľuje Ľubica Balentová (www.lubicabalentova.sk) ktorej práce poznáte aj z ilustrácií kníh Mira Veselého.
300 gramový akvarelový bavlnený papier.
Každá záložka je trocha iná, prosím, berte to ako prekvapenie.
S podpisom autorky,

Miro Veselý - jednoducho o zložitom

Od roku 1997 sa venujem internetu. Na prelome tisícročí som písal web digi-foto.sk o tom ako fotografovať. V tom čase som bol tučný. V roku 2004 som schudol a napísal o tom web chudnutie-ako.sk. Aktuálne sa venujem filmovaniu videí nielen pre vlastný Youtube kanál, ale aj pre zákazníkov. Občas píšem články o filmovaní, strihu a farbení videa na webe colorgrading.sk.

Posledný rok som písal knihu o problémoch, ktoré prináša internet a počítače. Bol by som rád, keby sa IT technológie nestali nástrojom, ktorý zničí to, čo máme. Viem, jedna kniha veľa nezmení. Ale pozorujem, že situácia si zasluhuje bdelú a sústredenú pozornosť. Presne o ňu nás však mobily a sociálne siete pripravujú. V knihe upozorňujem na to, ako sa IT technika môže stať nástrojom podvodu, manipulácie a závislosti. Nie len zo strany veľkých internetových firiem, ale aj zo strany tých, ktorí nimi vedia manipulovať.

Živím sa tvorbou webov a internetovým marketingom. Píšem, fotografujem a filmujem videá pre klientov.