Chudnutie s úspechom

34,00 

Balík všetkých dostupných kníh Mira Veselého s podpisom. Ako darček dostanete originálne záložky do knihy.

Na sklade.
Odosielam každý pracovný deň okolo obeda.

Katalógové číslo: 1118097163341-1 Kategórie:

Popis

Pripravil som pre vás balík kníh. O chudnutí sa tak dozviete všetko, čo potrebujete vedieť. Nielen o jedle či športe, ale aj rôzne tipy, ako si vytvoriť systém, ktorý vás bude držať na vhodnej ceste. Mnoho tipov získate v knihe Ako dosiahnuť úspech.

Balík obsahuje 5 kníh podpisom Mira Veselého:

 1. Jedálniček na chudnutie (tu je všetko čo treba vedieť o chudnutí a varení)
 2. Ako dosiahnuť úspech (tu sú princípy ako dosahovať v živote ciele)
 3. Ako som schudol 35 kíl (*)
 4. Ako schudnúť rýchlo (*)
 5. Rýchlokurz chudnutia (*)

 (*) Knihy o chudnutí obsahujú podobné informácie ako nájdete v knihe Jedálniček na chudnutie. Môžete ich využiť ako motivačný darček pre svojich blízkych.

Dosiahnite svoje ciele

Stanete sa expertmi nielen na chudnutie, ale aj na zvládanie životných cieľov a dosahovanie úspechu. Tento balík vám pomôže nielen pri chudnutí. Nájdete tu veľa podnetov aj pri organizácii vlastného života.

 • Predstavte si, že sa vám podarí lepšie si zorganizovať čas.
 • Ako by sa vám páčilo, keby ste sa naučili pár trikov, ako si zlepšiť sebavedomie?
 • Alebo túžite najskôr po návode na veľmi rýchle schudnutie a potom už chcete prejsť na normálny režim?

To všetko nájdete v jednotlivých knihách.

 • Chceli by ste mať pod kontrolou vaše stravovanie/stravovacie návyky?
 • Chceli by ste konečne dosiahnuť vašu vysnívanú postavu?

Prejdite na overený systém. Nemusíte skúšať a hľadať čo funguje.

V akom poradí čítať jednotlivé knihy?

Pôvodne som mal o chudnutí len jednu knihu. Bola v nej teória, ale málo receptov. Ukázalo sa, že niektorí čitatelia chcú radšej recepty ako teóriu. Preto som napísal jedálniček, ktorý dlhodobo využívam aj ja (aj keď zjem o niečo viac, pretože ja už nechudnem, len udržiavam hmotnosť.)

Obidve tieto knihy sú však pomerne hrubé. Mnoho ľudí chce čo najstručnejší návod.

 • Preto som pred pár rokmi napísal Rýchlokurz chudnutia. Ten prečítate možno za hodinu. V krátkom čase budete mať predstavu o tom, čo vás vlastne čaká.
 • Nedávno som napísal aj knihu Ako schudnúť rýchlo. Aj táto kniha je tak stručná, ako je možné. Dozviete sa v nej mnoho trikov, ako chudnutie urýchliť a neriskovať. Aj to iba za hodinu vášho času pri čítaní. Je určená pre tých, ktorí za každú cenu potrebujú chudnutie urýchliť. Ráchlo naberiete informácie, ale čo je hlavné, chudnutie podľa tejto knihy bude trocha rýchlejšie, než odporúčam v “hlavnej” knihe – Jedálniček na chudnutie.
 • Kniha Ako som schudol 35 kíl je už dosť podrobná. Tam nájdete môj príbeh a množstvo tipov, ako schudnúť. Myslím si, že túto knihu môžete použiť ako darček ak poznáte niekoho, kto by chcel schudnúť.
 • Kniha Jedálniček na chudnutie je najnovšia. Je aj najpodrobnejšia. Má 300 strán a odhadom ju možno budete čítať 10 hodín. Výmenou za toľko vášho času vám však sľubujem, že sa dozviete naozaj veľmi podrobne a do hĺbky všetky možné súvislosti. Ak túto knihu prejdete, v podstate sa stanete imúnni proti rôznym šarlatánom, ktorí často ponúkajú zázraky na chudnutie. Budete presne vedieť ako variť, ako jesť, ako cvičiť. Čo robiť, aby ste si dali do poriadku postavu, cholesterol. Dodržte navrhnuté rady a zrejme sa zbavíte vysokého cholesterolu, vysokého tlaku a často aj diabetes.
 • Ako bonus do balíčka vkladám aj moju knihu Ako dosiahnuť úspech. Riešim v nej praktické ľudské otázky. Ako si zorganizovať život tak, aby sme sa v ňom cítili aspoň trocha dobre? Ako si zorganizovať čas? Ako si trocha privyrobiť? Aké triky sa dajú použiť, aby ste si zlepšili sebavedomie? Mnohé tieto postupy dosahovania úspechu a cieľov využijete v praxi hneď pri chudnutí. Aj chudnutie je cieľ, ktorý chceme úspešne splniť.
Kliknite sem a objednajte si 6 kníh Mira Veselého s podpisom autora a originálnou záložkou...

Keď si kúpite balík kníh, v každej z nich nájdete podpis autora.

 • Chceli by ste zhodiť nadbytočné kilá a spevniť vašu postavu a zároveň sa cítiť sviežo a príťažlivo?
 • Predstavte si, že vyjdete hore po schodoch a už sa nezadýchate tak ako voľakedy.
 • Aké by to bolo pre Vás, keby ste zrazu mali energiu po práci sa ešte naplno venovať deťom aj priateľom?

Práve takéto otázky riešim v knihách. V akom poradí tie knihy čítať? Navrhujem napríklad takto:

1. Ako schudnúť rýchlo

Kniha ktorá vás stručne a prehľadne zoznámi s postupom, ako sa chudnutie dá ešte viac urýchliť. Je vhodná pre netrpezlivých, ktorí chcú vidieť rýchle výsledky a nechcú pritom riskovať spomalenie metabolizmu.

V praxi ju asi využijú najmä ženy, ktoré si mnohými diétami už poškodili metabolizmus. Ak teraz priberáte aj “zo vzduchu”, možno by stálo za skúšku prejsť na tento režim. Hlavným cieľom knihy je ukázať vám, že sacharidov sa netreba báť. Knihu prečítate za hodinu a režim v nej uvedený môžete držať niekoľko týždňov. Dlhšie nie, ak na to nie je vážny dôvod a najmä súhlas vášho lekára.

Ak rýchlo schudnúť nepotrebujete (čo aj vrelo odporúčam!) tak ju niekomu darujte. Ktovie, možno tak pomôžete motivovať niekoho blízkeho a pomôžete mu zlepšiť si zdravie.

2. Rýchlokurz chudnutia

V tejto knihe sa za necelú hodinu čítania zoznámite s tým, ako sa dá schudnúť. Dostanete konkrétne úlohy na prvých 10 dní a po tomto čase už budete mať aj prvé výsledky. To vás asi začne motivovať k ďalšej práci na sebe. Kniha Rýchlokurz chudnutia je podobná, ako emailový kurz chudnutia. Ak ste ho už absolvovali, viete, že to funguje.

Obidve tieto knihy teda sú akýmsi rýchlo-úvodom do chudnutia.

Chcete už za týždeň, alebo dva na sebe vidieť prvé výsledky? Práve na to sú určené tieto stručné knihy.

 1. Overíte si tak, že metóda chudnutia pomocou zdravej stravy a mierneho pohybu funguje.
 2. Skonštatujete, že ste stále najedení a cvičenie sa dá vydržať. (Žiaden brutál – prechádzky stačia…)
 3. Uistíte sa, že vám nepodsúvam len ďalšiu rýchlodiétu, ani šarlatánske sľuby.

Potom s väčšou dôverou môžete investovať viac hodín do podrobnejšieho čítania. Viem, málokomu sa chce čítať hrubizné buchle.

Verte mi však – ak si teóriu chudnutia a stravovania trocha naštudujete, je to investícia na celý život. Môžete si udržiavať super postavu, zdravého ducha, vitalitu a energiu. Naučte sa princíp a už nikdy vás neobabrú rôzni rafinovaní obchodníci. Nepredajú vám nevhodnú potravinu so štíhlym názvom.

Ako teda čítať knihy ďalej?

3. Jedálniček na chudnutie

Najskôr si začnite variť podľa tejto knihy. Ak predtým pár dní budete ešte jesť podľa knihy Ako schudnúť rýchlo, môžete to postupne začať miešať a striedať. Nič zlé sa nestane. Vo voľnom čase si začnite čítať aj psychologické triky. Tie vám pripravia pôdu na najbližšie týždne.

Aké psychologické triky a prečo? Poznám to nielen z môjho chudnutia, ale často to vidím aj u ľudí, ktorí chudnú teraz. Všetko si pripravia, ale vždy sa nájde niečo, na čo zabudnú.

 • Preto v tejto knihe nájdete nielen zoznamy čo si máte nachystať v špajzi ešte pred chudnutím. Dostanete aj návod ako variť. Ako zložiť rôzne jedlá do jedálnička.
 • Napísal som tam aj mnoho odporúčaní, ako bojovať s rôznymi manipulatívnymi osobami, ktoré vás chcú kŕmiť aj za cenu, že by vás to mohlo zabiť.
 • Nájdete tu aj tipy ako odolať pred zlyhaním. Aj zlyhania časom určite prídu. No nesmú vám zobrať elán!

V tejto knihe teda dostávate naraz dve pomôcky. Návod, ako sa môžete stravovať. Je písaný tak, aby ste sa zhruba za mesiac nielen naučili zložiť si vlastný jedálniček. Nie je dobré, ak ste dlho odkázaní na cudziu pomoc.

Vďaka podrobným informáciám sa môžete začať spoliehať na seba a svoje získané vedomosti. Tie vám už zostanú natrvalo. Tiež však v knihe nájdete mnoho psychologických trikov, ako sa držať „na uzde“ alebo ako si udržať pevnú vôľu.

Keď túto knihu prečítate, môžete sa pozrieť aj na:

4. Ako som schudol 35 kíl

Viem, čo koho do toho, že nejaký chlap schudol? V tejto knihe je 20 strán textu a fotiek, ako som chudol v rokoch 2003 – 2004. Zvyšných 220 strán textu sa venuje obezite, chudnutiu a skúsenostiam ako si novú váhu môžete udržať. Z tejto knihy si zoberte čo Vás zaujme a čo v danej chvíli potrebujete.

V tejto knihe nájdete všetko, čo potrebujete vedieť o chudnutí. Tu nájdete mnoho dôvodov prečo sa oplatí chudnúť, ako cvičiť, ako sa zorientovať vo svete potravín.

Veľa informácií sa nachádza opakovane v obidvoch knihách. Berte to ako formu učenia opakovaním. Ak si na niektorú z tém prečítate to isté viackrát, uvidíte, že si to oveľa lepšie zapamätáte. Presne o to ide.

Keď už budete mať prečítanú aj túto knihu, nahliadnite aj do:

5. Ako dosiahnuť úspech

V knihe sa dozviete mnoho princípov ako dosiahnuť úspech. A úspech to pre vás môže znamenať čo chcete – chudnúť, prestať fajčiť, zlepšiť si vzťahy, či zlepšiť prácu. Dozviete sa mnoho tipov ako môžete svoj život kontrolovať vy sami. Je určená pre všetkých ktorí si chcú zlepšiť život a nadobudnúť lepšie sebavedomie.

Mnoho príkladov, ktoré v knihe popisujem sú práve príklady zo sveta chudnutia.

Kliknite sem a objednajte si 6 kníh Mira Veselého s podpisom autora a originálnou záložkou...

Viacero kapitol sa však venuje aj téme ako sa zorientovať v dnešnom svete. Napríklad ak sa rozhodnete chudnúť, znamená to nečakane veľa zmien v živote.

 • Zistíte, že sa asi budete musieť začať menej stretávať s ľuďmi, ktorí vám v chudnutí nejakým spôsobom bránia.
 • Do svojho nabitého programu odrazu bude treba pridať voľný čas na prechádzky. Ako to zorganizovať?
 • Dozviete sa, ako si zvýšiť sebavedomie a sebahodnotenie. Aj o probléme je tu pár námetov na praktické cvičenia.
 • Kniha vás bude nútiť premýšľať, čo všetko by ste vo svojom živote mohli zlepšiť.

Vďaka tomu môže aj táto kniha mať svoje oprávnené miesto vo vašej poličke. No a pokiaľ máte základné manažérske skúsenosti, tak to všetko zvládnete aj bez čítania tejto knihy. Môžete ju niekomu darovať.

Kúpte si balík kníh Mira Veselého a získate tak kompletný manuál na zmenu životného štýlu na štíhlejší.

Navyše v balíčku dostanete aj jednu originálnu záložku do knihy. Je to originálna maľba maľovaná ručne na akvarelovom papieri. Záložky vyzerajú takto:

Záložky maľuje Ľubka Balentová, ktorú poznáte aj z ilustrácií v knihách a na weboch Mira Veselého.

Každá záložka je originálna a iná. Viac ukážok akvarelových záložiek nájdete u nej na blogu.

Akú záložku dostanete, keď si objednáte balík kníh? Neviem. Berte to, prosím, ako prekvapenie. Ak by ste však chceli namiesto prekvapenia predsa len nejaký konkrétny motív, napíšte mi. Určite sa to dá dohodnúť.

Štandardne sme sa rozhodli prikladať záložky s motívmi zeleniny. Sú diskrétne a pripomínajú, že zelenina je dôležitou zložkou stravy.

Záložky do kníh dúfam potešia každého, komu sa páči ručná práca.

Každá je namaľovaná a nalepená ručne.

Okrem toho som vyrobil aj motivačnú záložku do knihy

Viacero čitateľov mi za tie roky už písalo. Jeden motív sa opakuje častejšie. Ak má chudnúci občan chuť maškrtiť, doma si zo žartu hovoria “a čo by ti na toto povedal Veselý?”. Ak už moje meno funguje ako strašiak pred slaninkou a koláčikmi, rozhodol som sa to využiť.

Vyrobil som záložku, ktorá by vám mohla pripomínať váš zámer žiť zdravšie. V knihe ju môžete mať ako označenie miesta, kde práve čítate.

Iným príkladom využitia záložky je umiestnenie na chladničku.

Alebo na skrinku s mašktami.

Nikde nie je napísané, že na dverách chladničky musia byť len magnetky, ktoré vám niekto doniesol z dovolenky. Pokojne si tam dajte aj tento strašiak.

 • Túžite po vašej vysnívanej postave už roky? Ale stále neúspešne? Tak tieto knihy Vám pomôžu predísť jojo efektu ak pôjdete presne podľa nich.
 • Vďaka týmto knihám to môžete mať všetko v jednom. Možno vám niektoré zostanú aj ako milý darček, ktorým potešíte svojich blízkych. Predstavte si, ako radi ste, keď niekto myslí na vás a daruje vám niečo. Aj vy môžete myslieť na svojich priateľov a darovať im niektorú z týchto kníh.
 • Vďaka týmto knihám získate skúsenosti, zdravé stravovacie návyky, vysnívanú postavu, možno aj lepší spánok. Budete sa cítiť príťažlivejšie a možno si aj zlepšíte sebavedomie.

Budem rád, ak vám tento balík pomôže nielen v úspešnom chudnutí.

Kliknite sem a objednajte si 6 kníh Mira Veselého s podpisom autora a originálnou záložkou...

Ďalšie informácie

Kniha 1

Jedálniček na chudnutie, 2. vydanie
S podpisom autora

Kniha 2

Rýchlokurz chudnutia, 2. vydanie
S podpisom autora

Kniha 3

Ako som schudol 35 kíl, 4 vydanie
S podpisom autora

Kniha 4

Ako schudnúť rýchlo, 1. vydanie
S podpisom autora

Kniha 5

Ako dosiahnuť úspech, 2. vydanie
S podpisom autora

Záložka do knihy

Akvarelová záložka do knihy, originálna ručná práca.
Maľuje Ľubica Balentová (www.lubicabalentova.sk) ktorej práce poznáte aj z ilustrácií kníh Mira Veselého.
300 gramový akvarelový bavlnený papier.
Každá záložka je trocha iná, prosím, berte to ako prekvapenie.
S podpisom autorky,