Jedálniček na chudnutie s denníkom

3 knihy Mira Veselého v jednom balíčku.

  1. Jedálniček na chudnutie
  2. Štíhly denník
  3. Darček: Kniha o internete

 

26,90 

Kúpte si všetky knihy Mira Veselého.

  1. Jedálniček na chudnutie: tu je všetko čo treba vedieť o chudnutí a varení pohromade
  2. Štíhly denník: zapisujte si priebeh chudnutia a získate tak plnú kontrolu nad svojimi výsledkami.
  3. Darček: V bubline internetu: ako na internete neskočiť na lep podvodníkom

O jednotlivých knihách v balíku teraz podrobnejšie​

Jedálniček na chudnutie

300 strán. Najnovšia kniha o chudnutí. Aj keď podľa názvu to rozvoniava kuchárskou knihou, v skutočnosti je receptom venovaná len menšia časť knihy. Prečo? Pretože sú celkom jednoduché a rýchle. Doba je rýchla. Kto by už chcel stále vyvárať a jesť? Azda tučkovia. My sa v tejto knihe zamerajme na príčiny obezity a spôsoby, ako sa jej zbaviť. Nájdete tu veľa psychologických trikov overených v praxi, ktoré vám pomôžu vydržať.

Štíhly denník na 100 dní - zápis a kontrola

258 strán. Z toho je 26 strán textu, ktorý som napísal ja. Autorom ostatných stránok budete vy. Podpíšte sa preto v denníku na úvodnej stránke a napíšte za 100 dní jeden skvelý príbeh úspechu, ako človek dokáže dosiahnuť to, čo si predsavzal. Držím vám v tom palce!

V úvodnej časti si teda môžete spraviť prehľad kto vás podporí, nastavíte si reálny cieľ. Prejdeme si vaše motivácie prečo chudnúť. Dozviete sa ako sa vážiť, ako športovať a najmä: čo pri chudnutí zapisovať a prečo sa to oplatí zapisovať.

Denník som navrhol tak, aby sa vám doň pohodlne zapisovalo. Preto každý deň má 2 stránky. Navyše každý týždeň sú tam 2 strany na súhrn výsledkov týždňa a najmä kontrola zdravia. Každý týždeň si tak skontrolujete, či je všetko v poriadku.

Tento denník je vhodný ako pracovná príloha ku knihe Jedálniček na chudnutie.

V bubline internetu

207 strán. Najnovšia kniha, v ktorej sa venujem rizikám, ktoré prinášajú počítače. Ukážem vám v nej veľa manipulatívnych techník, ktorými nám špekulanti predávajú nezmyselné výrobky a aj myšlienky. Ukážem vám, ako sa IT firmy aktívne a cieľavedomo snažia vyvolať našu závislosť od ich infraštruktúry. Prečo to robia? Pretože na tom, že predajú našu pozornosť skvelo zarobia. Ak o tom viete, môžete sa podľa toho zariadiť. Zostať tovarom v ich továrni na peniaze, alebo svoju závislosť obmedziť. V knihe nájdete aj mnoho ukážok techník nátlakového predaja a mnohé myšlienkové pasce. Nech neskočíte na lep podvodníkom, šarlatánom a propagande.

Podpis s pečiatkou

Každú knihu v tomto balíku osobne podpisujem.

Jedálniček na chudnutie s denníkom

3 knihy Mira Veselého v jednom balíčku.

  1. Jedálniček na chudnutie
  2. Štíhly denník
  3. Darček: Kniha o internete

 

26,90 

Miro Veselý - jednoducho o zložitom

Od roku 1997 sa venujem internetu. Na prelome tisícročí som písal web digi-foto.sk o tom ako fotografovať. V tom čase som bol tučný. V roku 2004 som schudol a napísal o tom web chudnutie-ako.sk. Aktuálne sa venujem filmovaniu videí nielen pre vlastný Youtube kanál, ale aj pre zákazníkov. Občas píšem články o filmovaní, strihu a farbení videa.

Nemôžem zaručiť, že podobné výsledky ako vidíte na fotografiách a vo výsledkoch chudnutia dosiahne každý. 
U rôznych ľudí sa chudnutie a jeho priebeh môžu líšiť.
Konzultujte so svojím lekárom vhodnosť chudnutia a plánované zmeny životného štýlu.