Vianočný balík 6 kníh Mira Veselého + denník chudnutia
teraz v predvianočnej zľave…
Štíhle kníhkupectvo Mira Veselého

Sviatočné pohľadnice

0,83 

Limitovaná séria sviatočných pohľadníc. Motív s váhou môže pripomínať, že obdobie zimných sviatkov za pár týždňov skončí, ale kilá môžu zostať. Akvarelový obrázok namaľovala Ľubica Balentová. Pohľadnica je reprodukcia na 300 gramovom papieri, povrchová úprava je lesklé lamino.

+ Dostanete zadarmo ako darček knihu Rýchlokurz chudnutia.

Uvedená cena je za jednu pohľadnicu.

Na sklade
Odosielam v pracovných dňoch okolo obeda

 

Nákupom kníh podporujete autora v ďalšej tvorbe.

Sviatočné pohľadnice

Akvarelový obrázok namaľovala Ľubica Balentová

Pohľadnica je reprodukcia na 300 gramovom papieri, povrchová úprava je lesklé lamino. Na zadnej strane je predtlačená štandardná šablóna pre napísanie adresy. Štandardný rozmer A6 (105 × 148 mm)

Darček k pohľadniciam

K objednávke pohľadníc dostanete zadarmo knihu Rýchlokurz chudnutia. 

Táto ponuka platí aj keď si objednáte rôzne pohľadnice.

 

Ďalšie informácie

Miro Veselý - jednoducho o zložitom

Od roku 1997 sa venujem internetu. Na prelome tisícročí som písal web digi-foto.sk o tom ako fotografovať. V tom čase som bol tučný. V roku 2004 som schudol a napísal o tom web chudnutie-ako.sk. Aktuálne sa venujem filmovaniu videí nielen pre vlastný Youtube kanál, ale aj pre zákazníkov. Občas píšem články o filmovaní, strihu a farbení videa na webe colorgrading.sk.

Posledný rok som písal knihu o problémoch, ktoré prináša internet a počítače. Bol by som rád, keby sa IT technológie nestali nástrojom, ktorý zničí to, čo máme. Viem, jedna kniha veľa nezmení. Ale pozorujem, že situácia si zasluhuje bdelú a sústredenú pozornosť. Presne o ňu nás však mobily a sociálne siete pripravujú. V knihe upozorňujem na to, ako sa IT technika môže stať nástrojom podvodu, manipulácie a závislosti. Nie len zo strany veľkých internetových firiem, ale aj zo strany tých, ktorí nimi vedia manipulovať.

Živím sa tvorbou webov a internetovým marketingom. Píšem, fotografujem a filmujem videá pre klientov.